logo_wiadlek

X OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA „INTERDYSCYPLINARNE OBLICZA REUMATOLOGII”

Zachęcamy do rezerwacji czasu w lutym i wpisanie do kalendarza obecności na Ogólnopolskiej Konferencji „Interdyscyplinarne Oblicza Reumatologii”.

W tym roku jest nam szczególnie miło zaprosić Państwa na konferencję, gdyż będzie to dziesiąta,  Jubileuszowa konferencja.

Od 10 lat dokładamy starań, by nasza konferencja była niebanalna i atrakcyjna merytorycznie oraz spełniała Państwa oczekiwania pod względem organizacyjnym.

Nasi wykładowcy przygotowując wystąpienia uwzględniają zawsze aktualne zalecenia, by następnie w sposób przejrzysty przekazać jak najwięcej praktycznych informacji.

Będziemy omawiać zarówno standardy jak i nowości terapeutyczne. Nie zabraknie też tematów z innych dziedzin. W końcu INTERDYSCYPLINARNOŚĆ zobowiązuje!

Dzięki materiałom edukacyjnym wydanym w formie książki, zamiast notować, będą mieli Państwo możliwość słuchania i aktywnego uczestnictwa w dyskusjach. Do czego gorąco zachęcamy.

Niewiele „fruwających cytokin” – duża dawka praktycznych zaleceń diagnostycznych i terapeutycznych? To trzeba sprawdzić!

X Ogólnopolska Konferencja „Interdyscyplinarne Oblicza Reumatologii”, Warszawa, 13-15 lutego 2020r.

Ⓒ 2019 Aluna